Vaše dotazy

Kdy si mám objednat svůj dort?

U svatebních dortů a sladkých barů doporučuji s poptávkou/rezervací neotálet.

Zejména hlavní letní termíny bývají zaplněné s předstihem i několika měsíců. Jelikož dbám na vysokou kvalitu výrobků, na jeden termín jsem schopná přijmout 1-2 zakázky, dle jejich velikosti. Pokud tedy zvažujete dort od Andy’s, obraťte se na mě na ChciNejlepsiSvatbu@andyscupcakes.cz co nejdříve.

U dortů a ostatních laskomin, které si objednáváte po celý rok k příležitosti narozenin, výročí či jen tak, poptávejte volný termín alespoň 14 dní dopředu. Piště na HoniMeMlsna@andyscupcakes.cz.

Jak se s Andy’s mohu spojit?

  • Pište na výše uvedené emaily.
  • Volejte na 721 952 593.
  • Vidíte mě na ulici? Neváhejte mě kdykoliv oslovit, ráda s vámi proberu vaše sladké touhy a přání.

Jaké informace si mám pro Andy’s připravit?

Pro zhotovení návrhu na objednávku potřebuji vědět termín vaší svatby, oslavy, výročí, apod., abych si ověřila, zdali mám pro vás volné místo. Dále je pro mě důležitá informace, pro kolik osob by měl váš dort být a jakou máte chuťovou a vzhledovou představu. Jen tak pro vás mohu vytvořit návrh a cenovou nabídku. Nevíte, jakou chuť by měl váš dort mít? Podívejte se jaké příchutě dortů nabízím.

Kolik zaplatím?

Ceny dortů stanovuji individuálně, neboť tak ke každé zakázce přistupuji. Cena se tedy odvíjí od velikosti dortu, náročnosti na suroviny, zdobení a čas. Ceník všech laskomin, které nabízím pro sladké bary, vám ráda zašlu na vyžádání.

Kdo mi dort na svatbu přiveze?

I zde záleží na naší konkrétní domluvě. Ráda vám dort dovezu na místo svatby a společně se sladkým barem vám vše naaranžuji na určené místo. Některé větší dorty je potřeba vozit rozložené a tím pádem je má asistence nutná. Máte objednán menší dort (do 3.pater) a chcete si jej vyzvednout sami? I to je možné, vezměte si sebou ale raději pomocníka, který vám s dortem a převozem pomůže.

Dopravné je 6,-kč / km*  za celkovou vzdálenost.

/* platí od 1.5.2018/

Nikdy jsem od Andy’s nic neměl/a, je možnost ochutnávky?

Pro snoubence, kteří plánují svatbu, připravuji ochutnávkové dny v mém Andy’s studiu. Termíny jsou vždy včas zveřejněny. Aktuální informace naleznete na webových stránkách nebo na https://www.facebook.com/Andyscupcakes.cz.

Čas od času mě také můžete potkat na farmářských trzích na náměstí v Poděbradech či na různých foodie akcích. I o těchto událostech včas informuji na výše uvedených místech.

Vzhledem k náročnosti na přípravu a čas již nenabízím možnost individuálních ochutnávek.

POPTÁVKA DORTU
close slider

Pole označená * jsou povinná.